Tatry – górskie krajobrazy

Gdyby ktoś zapytał mnie co było pierwsze – góry czy fotografia, odpowiedziałbym zdecydowanie, że moja przygoda z fotografowaniem zaczęła się od gór. Pierwsze wycieczki w Tatry spowodowały, że chciałem mieć te górskie wyprawy nie tylko zapamiętane w głowie, ale też na zdjęciach. Tak też krok po kroku doskonaliłem i doskonalę nadal swój warsztat, by jak najpełniej oddać piękno Tatr i gór wszelakich. Fotografia Tatr i przebywanie w nich daje mi poczucie wolności, uwolnienia od obowiązków, pracy, dużej ilości dźwięków, które zaprzątają moją głowę. To w Tatrach najpełniej czuję, że żyję. Fotografując je odpoczywam. Cieszę się każdym momentem spędzonym na tatrzańskich szlakach.

Co daje mi fotografowanie tatrzańskich krajobrazów?

Fotografowanie gór jest dla mnie czymś niezwykle ważnym w życiu, jest moją „bańką” w której czuję się dobrze. Mimo fizycznego zmęczenia po dobrej wyrypie tatrzańskiej, psychicznie czuję się całkowicie wypoczęty, a kiedy dodatkowo uda mi się przynieść z takiej wyprawy chociaż jedno dobre zdjęcie gór, to czuję się niezwykle spełniony. Kocham Tatry całym sercem, kocham je miłością bezgraniczną i to staram się właśnie pokazać na moich fotografiach.

Co wyróżnia moje zdjęcia z Tatr?

Za każdym razem, kiedy jestem na szlaku to staram się szukać czegoś „innego”, ciekawego, warunków oraz światła, dzięki którym zrobię najciekawsze tatrzańskie zdjęcia. Będąc w górach, przemierzając Tatrzański Park Narodowy, nigdy się nie śpieszę. Czuwam, kontempluję i wsłuchuję się w krajobraz gór, który mnie otacza. To właśnie Tatry mnie na swój sposób ukształtowały, nie jeden raz pomagały w normalnym funkcjonowaniu. Można powiedzieć, że wiele zawdzięczam tym pięknym górom, jakimi są Tatry.

Kiedy fotografuję Tatry?

Nie ważne, czy w Tatry idę wiosną, latem, jesienią czy wybieram się w góry zimą – zawsze przyciągają mnie w ten sam sposób. Zimowe Tatry mają to coś, co bardzo sam lubię oglądać w fotografii krajobrazowej, bo Matka Natura bardzo często sama maluje krajobraz swoimi pędzlami, a ja uwielbiam formę, fakturę, minimalizm, pokazanie skali człowieka na tle danego krajobrazu. Zimowe fotografowanie Tatr sprawia, że fotograficznie bardzo się spełniam.

Galeria najpiękniejszych zdjęć z Tatr

Lubisz oglądać zdjęcia Tatr? Interesuje Cię fotografia górska? Zostań tu ze mną na dłużej. Galeria moich najpiękniejszych zdjęć z Tatr będzie regularnie uzupełniana. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych tatrzańskich ujęć. O najbardziej widowiskowych zdjęciach z Tatr z pewnością przeczytasz też na moim blogu. Będzie mi miło, jeżeli zajrzysz tu co jakiś czas lub będziesz śledzić moje górskie wyprawy na Facebooku i Instagramie.

Najpiękniejsze zdjęcie z Tatr

Zastanawiasz się jakie zdjęcie gór w całej galerii jest moim najbardziej sentymentalnym? Która fotografia Tatr jest dla mnie najpiękniejsza lub najciekawsza? Nie mogę odpowiedzieć jednoznacznie. Mam kilka ulubionych zdjęć Polskich Tatr. Najczęściej drukowanym tatrzańskim krajobrazem jest zdjęcie z sarną, które możesz zamówić, klikając w poniższy link.

Wydruki z Tatrami

Wydruki z Tatrami na pewno będą dla prawdziwych Tatromaniaków wspaniałym udekorowaniem sypialni, biura, gabinetu, salonu, kuchni, czy np. będą świetnie wyglądać jako udekorowanie ścian w hotelach czy restauracjach. Gorąco zatem zapraszam do odwiedzenia sklepu, w którym zamówisz wydruk Tatr oraz innych krajobrazów górskich. Zdjęcia gór dostępne w galerii możesz zamówić w formie wydruku na papierze fotograficznym wysokiej jakości, papierze ekskluzywnym typu Fine Art, czy na płótnie. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy jestem w stanie wydrukować zdjęcie gór w danym rozmiarze, czy np. w rozmiarze niestandardowym, to zapraszam do kontaktu.

sarna w Tatrach Z Milosci do Gor

Czy Ciebie też urzekło to zdjęcie z sarną w Tatrach? Możesz je mieć tylko dla siebie.