Tatry czarno białe

Fotografia czarno-biała Tatr to temat, w którym czuję się jak ryba w wodzie i chyba to moja ulubiona galeria, którą dla Ciebie przygotowałem. Właściwie od zawsze czarno białe zdjęcia gór i krajobrazu były bliskie memu sercu. Faktury, kontrasty, szarości, są tą tematyką, którą bardzo czuję. Co ciekawe, już idąc w Tatry, wiem mniej więcej, co będę chciał pokazać na zdjęciu, jeśli tylko warunki mi na to pozwolą. Mam w głowie wiele kadrów, które chciałbym wykonać, często jednak muszę je dobrze „wychodzić”, żeby wszystko zagrało tak jak sobie wymarzyłem.

Zimowe zdjęcia Tatr

Czarno-białe zdjęcia Tatr w klimacie zimowym to coś, co zawsze chętnie oglądam. To właśnie w tych fotografiach górskich odnajduję pewnego rodzaju tajemniczość. Sam staram się też tak fotografować polskie góry zimą, żeby tą tajemniczość podkreślić. Zastanawiasz się, które zdjęcie zimowych Tatr jest moim ulubionym? Cóż, nie mam jednej ulubionej fotografii, bo większość z nich traktuję bardzo sentymentalnie. Z każdym czarno-białym zdjęciem góry wiążę pewną historię, pewne zdarzenie, które zostanie moim wspomnieniem do końca życia. Sam widzisz, jak wiele z tych tatrzańskich zdjęć jest w klimacie zimowym. To samo mówi za siebie – uwielbiam bywać w Tatrach zimą i wykonywać czarno-białe zdjęcia gór.

Wydruk z górami na ścianę

Jeżeli masz ochotę widzieć jedno ze zdjęć z tej czarno-białej galerii codziennie, w swoim domu, to polecam Ci kliknąć w link poniżej. Z przyjemnością pomogę Ci przenieść wspomnienia górskich wędrówek i miłość do Tatr na Twoje ściany. Ekskluzywne wydruki zimowych Tatr wykonuję w różnych rozmiarach, na płótnie, wysokiej klasy papierze fotograficznym lub na papierze typu Fine Art.

wydruk z Tatrami na ėcian© w czerni i bieli

Lubisz czarno białe zdjęcia Tatr? Chcesz mieć jedno z nich na swojej ścianie?