Podróże

Kocham podróże zagraniczne! Dzięki fotografii krajobrazowej udało mi się zobaczyć już niejeden kraj i szczerze mówiąc jest z tym moim podróżowaniem po świecie jak z głodem, czyli apetyt rośnie w miarę jedzenia. Z wieloma zagranicznymi podróżami wiąże się jakaś ciekawa historia lub wspomnienie. Zazwyczaj przywożę ze sobą też piękne zdjęcia krajobrazowe. Islandia, Norwegia, włoskie Dolomity, Toskania, Słowenia czy Gruzja – to miejsca w których nie tylko byłem, ale także miejsca, do których chętnie wrócę. Czuję, że nie sfotografowałem tam jeszcze wszystkiego, co chciałem lub tak jak chciałem.

Zdjęcia z Islandii

Gdybym mógł wskazać jeden kraj, w którym czułem się zupełnie wyjątkowo, to byłaby to Islandia. Chętnie poprowadziłbym tam kiedyś warsztaty fotograficzne. To miejsce wielu żywiołów i na pewno bardzo utożsamiam się z tamtejszym klimatem. Jest jak mój charakter, czasami spokojny, czasami burzliwy i dynamiczny.

Marcin Kęsek fotografia krajobrazowa – ulubione zdjęcia z podróży

Nie mam swojego jednego ulubionego zdjęcia zza granicy, ale zdecydowanie jednym z moich faworytów jest kadr zrobiony w Dolomitach w rejonie Alpe di Siusi z bardzo ciekawym światłem wpadającym w okoliczną dolinę i przelewającym się przez tamtejsze drewniane górskie domki. Podoba Ci się fotografia podróżnicza? Zarówno zdjęcia z Dolomitów, jak i zdjęcia z Islandii możesz kupić w formie ekskluzywnych wydruków na ścianę. Wystarczy, że klikniesz w link poniżej i przeniesiesz się do sklepu z wydrukami krajobrazów.

wydruk w ramie passe partout dolomity Alpe di Siusi

Lubisz moje zdjęcia z podróży?
Chcesz mieć jedno z nich na swojej ścianie?