Fotografia koni

Momentem przełomowym, po którym chciałem zacząć rozbudowywać portfolio o zdjęcia konne, była fotografia zrobiona kilka lat temu na Islandii. Przejeżdżając przez wyspę wraz z moim kolegą, w jednym miejscu napotkaliśmy na paradujące niedaleko drogi stado koni. Pośpiesznie się zatrzymaliśmy, żeby zapolować na ciekawy kadr. W pewnym momencie zobaczyłem dwa konie, jeden biały, drugi czarny, które zaczęły się oddalać nieco od stada. Wiedziałem, że mam szansę odseparować w kadrze te piękne konie, czekałem więc cierpliwie, aż w jakiś ciekawy sposób się ustawią. W końcu jednak ustawiły się tak, jak chciałem, podkreślając jednocześnie zarówno surowość gór, jak i całej Islandii. Do tej pory to moja ulubiona fotografia koni, do której często wracam. 

Mimo, że poza zrobieniem tego jednego zdjęcia z końmi na Islandii i kilkunastu innych zrobionych na tej pięknej wyspie podczas dwóch podróży to fotografowanie koni to dla mnie całkiem świeży temat. Zrobiłem dotąd zaledwie kilka sesji z udziałem koni, ale mam bardzo dużo pomysłów na ciekawe kadry w moich sprawdzonych miejscach w których do tej pory fotografowałem głównie krajobraz.

Podobają Ci się fotografie koni? Tak, jak ja uważasz, że są to jedne z najbardziej szlachetnych zwierząt? Możesz zamówić u mnie wydruk koni na ścianę. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link.

zdjęcia koni na ścianę wydruk z koniem

Kochasz konie i jesteś pasjonatem fotografii konnej? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś/aś.